titulka_komoca2014Občianske združenie 4×4 Off road klub Nové Zámky pripravuje už v poradí 6.ročník stretnutia terénnych vozidiel pod názvom Off road zraz Nové Zámky – Komoča 2014.  Akcia je zameraná, ako to už viacmenej veľa ľudí pozná pre majiteľov a priaznivcov terénnych vozidiel, ale radi privítame aj širokú verejnosť no nezabúdame aj na našich najmenších návštevníkov pre, ktorých máme pripravený bohatý zábavný program plný rôznych atrakcií, ako sú skákací  hrad, maľovanie na tvár, rôzne súťaže a sladké odmeny.

 

 

 

Naše pozvanie prijali aj páni Róbert Kasák a Ladislav Csekey. Obaja páni jazdia na tých najväčších off roadoch a sú to vozidlá značky TATRA. Pán Kasák je našim čestným hosťom na každej akcii no tento krát príde s vozidlom s ktorým absolvoval tú najextrémnejšiu rally na svete  pod názvom DAKAR 2014. A práve toto vozidlo tu budú mať možnosť vidieť naši návštevníci. Ide o továrensky postavený špeciál pod označením TATRA 815 DAKAR 2T0R45. Pre tých ktorých to zaujíma  maximálna rýchlosť tohto vozidla je  170 km/h poháňa ho motor o výkone 800 konských síl.

Druhým hosťom s takým veľkým vozidlom by mal byť viacnásobný účastník rôznych európskych   cross cautry rally súťaží pán Ladislav Csekey.  Pán Csekey jazdí tiež na vozidle TATRA špeciál  toto vozidlo nedisponuje takým silným motorom má  „ iba“  500 konských síl.  Ak podmienky a situácia dovolia návštevníci budú mať možnosť nie len si od fotiť tieto veľké a silné stroje ale ich budú vidieť priamo v akcii. Ak mám správne informácie tak toto bude prvá akcia tohto druhu na Slovensku, kde sa zúčastní takýto DAKAR špeciál.

A nezabúdajme aj na klasických off roaďákov , pre ktorých sme pripravili náročnú dráhu kde si budú môcť vyskúšať svoju techniku a zručnosť. Pravdaže tých najlepších čakajú ocenenia.

Čo dodať na záver ? Len toľko koho sme zaujali a je len trošku zvedavý nech príde a určite o poriadnu zábavu a bohatý program bude mať postarané.  Veď to poznáte malý chlapci malé autíčka a veľký chlapci veľké autíčka. A slogan správneho Off roaďáka ? Čím ťažší terén a viac blata tým lepšia a väčšia zábava ….

OFFROAD CLUB NOVÉ ZÁMKY

PLAGÁT AKCIE:

mini-OFFROADA231