Milí naši čitatelia!

Možno ste si všimli, že sme poľavili v našej redakčnej aktivite. Keďže obaja v našom tíme máme tento magazín iba ako záľubu, museli sme sa venovať svojím pracovným aj rodinným aktivitám.

Dokonca sme sa pohrávali s myšlienkou skončiť s magazínom a užiť si akcie z pohľadu bežných návštevníkov. Ale nakoniec sme sa rozhodli, že to ešte skúsime. Verím, že sa nám bude dariť ďalej napĺňať naše stránky hodnotnými informáciami a fotografiami.

Budeme radi ak, či už ako fanúšikovia, organizátori podujatí, či poskytovatelia služieb, budete s nami komunikovať a využijete náš priestor na spropagovanie vášho podujatia, alebo spropagujete vašu spoločnosť prostredníctvom reklamy.

Mnohí sa nás pýtajú koľko u nás stojí propagácia podujatia. Odpoveď je jednoduchá: je to zadarmo. Preto budeme radi ak by nás firmy a predajcovia podporili uverejnením reklamy. Naša sledovanosť je naozaj vysoká a tak môžete efektívnym, a presne cieleným spôsobom spropagovať vaše podnikanie, prispejete tak na chod nášho/vášho magazínu.

Ďakujeme Vám za doterajšiu prejavenú dôveru a tešíme sa na ďalšie stretnutia s vami tu na našich stránkach 4x4life.sk, našom FB profile, aj na offrodových podujatiach. Aktuálne sme pracovali na spustení našej stránky, keďže prechádzala rôznymi aktualizáciami.

S pozdravom Tomáš Ilenčík a Matej Ilenčík – tím 4x4life.sk