Chceli by sme Vás pozvať na druhý ročník offroad akcie Nissan Patrol Clubu, ktorá sa bude konať 20.7. 2019 – 21.7. 2019 v Banskej Bystrici, v areáli bývalého tankodromu.

Tak ako minulý rok je sa na čo tešiť. Účastníci už môžu prísť zakempovať v piatok v podvečerných hodinách. Sobotné ráno bude venované registrácii od 8:00 do 10:00. Registrácia bude možná na mieste alebo cez Fan Page na Facebooku, štartovné bude 50 € a bude zahŕňať balíček, v ktorom si každý nájde tričko a lístok na občerstvenie pre účastníka. Súťaže v sobotu začnú časovým pretekom, kde budú rozdelené autá do dvoch kategórií, na krátke a dlhé.

Nasledovať bude súťaž v krížení náprav na rampe, kde nás podporila Poľská firma IOD Performance venujúca sa výrobe komponentov pre Patroly a inému, pričom na akcii nájdete aj ich stánok s produktami a reprezentačnými autami. Pokračovať sa bude súťažou v ťahaní navijakom “trochu inak”.

Sobota bude ukončená voľnými jazdami v areáli a zábavou. Nedeľa bude spestrená trialovým pretekom a šprintmi. Účastníci sa môžu zapísať do akejkoľvek kategórie a súťaže, nie je povinnosťou byť na všetkých. Samozrejmosťou v areáli bude zabezpečené občerstvenie, stánok s grilovanými špecialitami a pitím. Pripravili sme pre Vás aj paintballové ihrisko (keby chýbal adrenalín), predajný stánok Double Red a iné …

Vítaní sú všetci priaznivci offroadu, no pretekať môžu len autá značky Nissan Patrol pre porozumenie všetky klony Patrola. Tešíme sa na Vás, Nissan Patrol Club.

VIDEO Z PRVÉHO ROČNÍKA

REGISTRÁCIA

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedojpdFQ0bUQ1ACi_zL_VmsbziQEeKSDfnYGcIKT9qV4fqAQ/viewform

PLAGÁT AKCIE