Dnešným krásnym slnečným dňom začal najväčší offroadový sviatok tohtoročnej sezóny. Mesto Tisovec opäť raz zaplnili stovky terénnych vozidiel a množstvo divákov. Poobedie patrilo predovšetkým technickým prebierkam, cez ktoré muselo prejsť každé vozidlo ešte pred tým, ako sa mohla posádka zaregistrovať.

So západom slnka sa vozidlá postupne začali zoraďovať na štart večerného prológu.

Aktuálny ročník bude žiaľ iný ako tie predošlé. Bude na ňom chýbať Maťko Kilik, dlhoročný člen Offroad klubu Tisovec, ktorý nás v roku 2017 navždy opustil. Offroad Tisovec 2018 je preto venovaný jeho pamiatke, tak ako aj symbolická minúta ticha pred štartom.

Po ukončení večerného prológu mesto pomaly utíchlo. A tak Vám aj my prajeme pekný večer a tešíme sa na vás v Tisovci už zajtra, o deviatej hodine ráno na štarte.

ŠTVRTOK 19.APRÍLA 2018

    

 

PIATOK 20.APRÍLA 2018

Piatok bol na Offroad Tisovec tradične prvým súťažným dňom. Ráno o 9.00 hod. začali posádky štartovať z námestia v Tisovci na Trophy okruhy, ktoré dokopy merali vyše 100 kilometrov. Počasie bolo ako objednané, slnečno a teploty boli netradične letné. Trate tohtoročného Tisovca sú suché, dokonca až prašné. Zajtra o 9.00 hod sa opäť stretneme na námestí Tisovca, na štarte druhého súťažného dňa.

SOBOTA 21.APRÍLA 2018

Sobota v Tisovci je za nami, opäť vládlo krásne slnečné počasie, ktoré vytvorilo účastníkom takmer letnú atmosféru. Zajtra je na pláne exhibičný trial v dolinke, ktorému bude predchádzať vyhlásenie výsledkov meraných úsekov. Týmto chceme pozvať výhercov v jednotlivých kategóriach na slávnostné vyhlásenie zajtra ráno v dolinke.

VÝSLEDKY MERANÝCH ÚSEKOV:

Kategória ŠPECIÁL

1.miesto – Michal MERIAČ
2.miesto – Pawel ŽMUDKA
3.miesto – Vladimír VUJOČEVIČ

Kategória do 2000 ccm

1.miesto – Marek PACHOLÍK
2.miesto – Boris PETÁK
3.miesto – Pavol ŠTUREK

Kategória nad 2000 ccm

1.miesto – Jakub SZROMEK
2.miesto – Pavol ZACHAR
3.miesto – Pavol PAŽITNÝ

 

NEDEĽA 22.APRÍLA 2018

Offroad Tisovec 2018 je za nami, dnes sa konal posledný bod programu, trial v Dolinke. Exhibičnou traťou si prešiel veľký počet posádok a tak sa mali diváci na čo pozerať. Mohli vidieť perfektné výkony posádok, ale aj autá na boku, či technické poruchy vzniknuté v náročnom teréne. Na záver tohto vlákna s novinkami z Tisovca by sme sa chceli poďakovať ako účastníkom za vytváranie atmosféry, tak aj organizátorom, ktorí opäť raz predviedli svoje dlhoročné skúsenosti. Tento ročník bol iný, či už počasím a suchými traťami, alebo aj smutnou atmosférou, keďže bol venovaný pamiatke dlhoročného člena Tisoveckého klubu Maťka Kilika. Napriek tomu to však bol opäť ten pravý offroadový sviatok sezóny, ktorí sme si užili naplno!